wt: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (17.11): niehandlowa en

ZMIANA DOJAZDU DO ATRIUM MOSTY I ATRIUM PŁOCK

Data dodania: 26 lipca 2019

Objazd do Atrium Mosty i Atrium Płock  – III etap prac drogowych na ul. Tysiąclecia

W związku z zaplanowanymi od 26 września 2019 pracami drogowymi przy skrzyżowaniu ul. Tysiąclecia i ul. Bielskiej informujemy, że od 26 września 2019 uruchomiony zostaje objazd do obu centrów Atrium.

Dla korzystających z transportu miejskiego wprowadzono trasy objazdowe.

Wodociągi Płockie oraz Miejski Zarząd Dróg rozpoczynają III etap prac na ul. Tysiąclecia, który obejmie skrzyżowanie ul. Bielskiej i ul. Tysiąclecia. Prace drogowe są związane z przebudową instalacji kanalizacji i nawierzchni jezdni. Samochody nie będą mogły przejeżdżać przez skrzyżowanie ul. Tysiąclecia i ul. Przemysłowej oraz skrzyżowanie ul. Tysiąclecia i ul. Bielskiej – cały odcinek ul. Tysiąclecia od skrzyżowania ul. Łukasiewicza – ul. Miodowa do skrzyżowania z ul. Tysiąclecia – ul. Bielskiej jest zamknięty. Objazd wyznaczony jest ulicami: Jachowicza, Obrońców Westerplatte, Bielską, Narodowych Sił Zbrojnych i ul. Przemysłową.

W trakcie remontu oba centra funkcjonują normalnie – wjazdy do obiektów odbywają się jedynie od ul. Przemysłowej.

Autobusy linii komunikacji miejskiej zmieniają swoje trasy, szczegółowe informacje o zmianie organizacji ruchu oraz kursowaniu poszczególnych linii autobusów KM Płock są również dostępne pod linkiem: https://www.kmplock.eu/www/

Prosimy o stosowanie się do obowiązujących znaków drogowych i ostrożną jazdę.

Życzymy udanych zakupów!