ul. Przemysłowa 1, 09-400 Płock

śr: 9:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (02.10): niehandlowa

English

Zapraszamy do Atrium Płock!

Data dodania: 1 marca 2022

Tutaj swobodnie, bezpiecznie i przyjemnie zrobisz zakupy

 

Na tę wiadomość czekaliśmy wszyscy od dłuższego czasu – od 1 marca wchodzą w życie łagodniejsze obostrzenia epidemiczne. To oznacza, że możemy swobodniej korzystać z różnych usług w miejscach publicznych. Pod względem handlowo-usługowym wiele do zaoferowania ma także nasza galeria Atrium Płock.

 

Na miejscu zrobisz najpotrzebniejsze zakupy spożywcze w Carrefour Market, skorzystasz z szerokiego asortymentu produktów do domu i ogrodu w Bricomarche, zaś w Drogerii Natura zaopatrzysz się m.in. w ulubione kosmetyki. Jeśli poszukujesz nowoczesnego sprzętu elektronicznego, urządzeń gospodarstwa domowego oraz przydatnych gadżetów, wpadnij do RTV Euro AGD. Warto też odwiedzić sklepy KIK i Chińskie Centrum Handlowe, które oferują niedrogie i dobre jakościowo tekstylia oraz dodatki odzieżowe. Na miejscu można w nich przymierzyć wypatrzony przez siebie produkt i skorzystać z cenowych okazji. Koniecznie sprawdź aktualne promocje pod adresem: https://atriumplock.pl/promocje/.

 

Jeśli masz ochotę na coś słodkiego, spróbuj wyjątkowych specjałów. W Atrium Płock działają cukiernie, Mochowo i Rem Marco, serwujące świeże wypieki. Również właściciele i miłośnicy czworonogów znajdą w Atrium Płock coś dla siebie – ‘wszystko dla zwierząt’ oferują sklepy zoologiczne Maxi ZOO i  Zoorex. Podczas wizyt w Atrium Płock możesz skorzystać także z wielu usług i udogodnień, które sprawią, że zakupy będą jeszcze wygodniejsze i przyjemniejsze.

 

Jednocześnie dbamy o Twoje dobre samopoczucie i bezpieczeństwo – przypominamy, że na terenie całego obiektu Atrium Płock obowiązuje przestrzeganie zasad higieny i  bezpieczeństwa. Do dyspozycji klientów są dozowniki do dezynfekcji rąk, a także tablice informacyjne przypominające o konieczności zachowania higieny. Także nasi pracownicy zobowiązani są w dalszym ciągu do zachowania szczególnych środków ostrożności. Przypominamy także o obowiązku noszenia maseczki zakrywającej nos i usta w przestrzeni publicznej.

 

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!