ul. Przemysłowa 1, 09-400 Płock

śr: 9:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (02.10): niehandlowa

English

26 MARCA RAZEM ZGAŚMY ŚWIATŁO DLA PLANETY!

Data dodania: 21 marca 2022

W sobotę, 26 marca 2022, w godzinach 20.30-21.30 zgasimy światło w Atrium Mosty w geście poparcia dla idei ochrony planety oraz walki ze zmianami klimatu. W ten sposób chcemy wesprzeć ogólnoświatową inicjatywę „Godzina dla Ziemi” i zachęcamy do tego Was Wszystkich.

 

Czy wiesz, w jaki sposób zmiany klimatu wpływają na najbliższe otoczenie? A jakie konsekwencje mogą mieć one w przyszłości dla nas i dla Ziemi? Duże. To my, ludzie, jesteśmy tego głównymi sprawcami. Ziemia to nasz wspólny dom, połączmy siły, aby go ratować. Żyjmy ekologicznie i wspólnie weźmy udział w akcji „Godzina dla Ziemi”!

 

Od 2007 roku do „Godziny dla Ziemi” namawia Światowy Fundusz na rzecz Przyrody (WWF), który corocznie organizuje akcję wyłączania świateł oraz urządzeń elektrycznych na jedną godzinę. Ten symboliczny gest jest wyrazem wspólnej troski o przyszłość Ziemi, pokazując, że prostymi codziennymi działaniami, jesteśmy w  stanie pomóc naszej planecie. Globalna akcja „Godzina dla Ziemi” w każdym roku inspiruje setki milionów ludzi na całym świecie. W tym roku inicjatywa jest poświęcona walce ze zmianą klimatu.

 

Tego dnia – na jedną Godzinę dla Ziemi – w Atrium Mosty wygasimy oświetlenie fasady centrum, jak również przygasimy neony i światła wewnątrz budynku. Do wsparcia inicjatywy w podobny sposób zachęcamy też naszych najemców.

 

Do akcji może przyłączyć się każdy, zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Wystarczy zgasić światło na godzinę – w tym roku w sobotę, 26 marca, między 20.30 a 21.30 czasu polskiego – aby włączyć działanie Ziemi.

 

Więcej o akcji na stronie https://www.wwf.pl/godzina-dla-ziemi-2022 .